Vieši renginiai „Vaidilos“ teatre


„Vaidilos“ teatre vykstančių viešų renginių kalendorius

Martynas Kuliavas ir Alex Ten „Akustinės gitaros duetas

Martynas Kuliavas ir Alex Ten „Akustinės gitaros duetas

Data: 2019.04.24

Laikas: 19:00

Vieta: Vaidilos teatras (Jakšto g. 9)

Aprašymas:

Du gitaros virtuozai, visiškai pelnytai laikomi geriausiais Lietuvos pop/rock scenos gitaristais, pristato neeilinę muzikinę programą, kupiną žanrų įvairovės bei meistriškumo. 

Koncertinėje programoje skambės abiejų gitaristų kūryba bei keletas puikiai žinomų, laiko patikrintų, kūrinių. Šie du muzikantai – tokie panašūs atlikimo virtuoziškumu, bet kiekvienas turintis savitą atlikimo manierą, puikiai dera duete. Jų skirtingumas, atskleidžiamas muzikinėje bendrystėje priverčia klausytoją patikėti ne tik jų nepaprastu gebėjimu groti drauge, bet ir atveria tikrą vyrišką, autentišką muzikinio skonio ryšį. Alex Ten sako, jog jam patinka tai, kad Martynas, būdamas puikiu muzikantu, įsiklauso į kito muzikanto grojimą, neužgožia kolegos. Tuo tarpu Martynas sako, kad grodamas su Alex visada jaučia vienodą muzikos suvokimą, vienodą muzikinį kvėpavimą. Grodami drauge abu muzikantai gali sau leisti nevaržomai improvizuoti, šmaišktauti ir netgi kuom nors viens kitą nustebinti. Dėka savo virtuoziško grojimo, Martynas ir Alex drąsiai imasi ir sudėtingų kūrinių, kurie patraukia net ir išrankiausių muzikos gurmanų dėmesį.

Debiutavęs kaip talentingas roko gitaristas, Martynas Kuliavas per kelis dešimtmečius tapo visaverčiu originaliu muzikos kūrėju. 1997 m. Martynas Kuliavas buvo apdovanotas „Bravo“ statulėle bei įvertintas kaip geriausias instrumentalistas. Atlikėjas taip pat yra grupės „Bovy“ įkūrėjas, visų jos dainų autorius. M. Kuliavas grojo su viena ryškiausių Lietuvos roko grupių „Rebelheart“, scenos legenda Gyčiu Paškevičiumi, bliuzo karaliene tituluojama Arina, grupėmis „Naktinės Personos“, „SKAMP“, „Pelenai”, aktoriais Kostu Smoriginu, Ilona Balsyte bei Vidu Petkevičiumi, taip pat Ieva Prudnikovaite. Šv. Kristoforo orkestru ir kt. Šiuo metu dalyvauja įvairiuose koncertiniuose projektuose kaip gitaristas bei kūrinių autorius ir aranžuotojas, prodiusuoja savo bei kitų kūrėjų dainas.

Alex Ten groja gitara nuo šešerių metų ir jau ilgą laiką yra ryški žvaigždė Lietuvos scenoje. Dėka savo visapusiškumo, Alex koncertuoja  su įvairios stilistikos muzikantais Lietuvoje: Gyčiu Paškevičiumi, Andriumi Kaniava, Marijonu Mikutavičiumi, Ieva Prudnikovaite,Gintaru Šulinsku, Ričardu Baniu, Mantu Jankavičiumi bei kitais. Pasak Lietuvos gretutinių teisių asociacijos AGATA, Alex Ten yra penkis kartus grojamiausias metų instrumentalistas.

Bilietai bilietai.lt kasose: https://bit.ly/2FgZTL0 


«2019 birželio»
PrAnTrKtPnŠtSk
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930