Vieši renginiai „Vaidilos“ teatre


„Vaidilos“ teatre vykstančių viešų renginių kalendorius

Justina Gringytė ir Petras Geniušas

Justina Gringytė ir Petras Geniušas

Data: 2019.10.19

Laikas: 19:00

Vieta: Vaidilos teatras (Jakšto g. 9)

Aprašymas:

Kviečiame prasmingai atšvęsti Grigorijaus Kanovičiaus, pasaulinės žydų literatūros klasiko, Lietuvos nacionalinės meno ir kultūros premijos laureato 90-mečio jubiliejų. Atšvęsti ypatingai – pateikiant žiūrovams kelių koncertų ciklą su pasaulinio lygio atlikėjais, kompozitoriais ir, žinoma, neužmirštama rašytojo kūryba.

Pirmajame renginyje savo rečitalį publikai padovanojo  2015 m. P. Čaikovskio ir 2010 m. F. Šopeno tarptautinių konkursų laureatas, pianistas Lukas Geniušas. Antrojo jubiliejinio ciklo koncerte klausytojų laukia - tarptautinį pripažinimą pelnę atlikėjai – Justina Gringytė (mecosopranas) ir Petras Geniušas (fortepijonas). Atlikėjų biografijose - nuolatiniai pasirodymai Europoje, Azijoje su žymiausiais pasaulio orkestrais ir dirigentais, tarptautiniai festivaliai bei rečitaliai prestižinėse koncertų salėse.

„Lietuvių mecosopranas Justina Gringytė, pasižyminti galingu lyg griaustinis balsu, dainuodama atspindi senosios tradicijos švelnumą.” - „The Telegraph“

DOVANA! Kiekvienam vakaro svečiui - lietuvių satyrinės poezijos šedevro titulo verta G. Kanovičiaus knyga „Linksmos akys“ (2018 m.). 

_____________________________________________________

          Programa:

Hector Berlioz -  “les nuits d'été “ op. 7

Claude Debussy - “Puerto del Vino”

Claude Debussy - Feux d'artifice, from "Preludes, Book II"

********

Žymiausios prancūzų operų arijos.

Bilietus galite įsigyti "Bilietai.lt" kasose.

______________________________________________________

Gerbiami žiūrovai, prašome gerbti vieni kitus ir atkreipti dėmesį, jog vaikai iki 7 metų į koncertą neįleidžiami.  

   Pirkdamas bilietą į koncertą, neprieštaraujate, kad koncertas gali būti filmuojamas ir fotografuojamas, o jo nuotraukos viešinamos žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose. 

 


«2020 birželio»
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930